Paslaugos

Jei Jūs manote, kad Jums geriausiai sekasi mokytis individualiai, kviečiame į individualias paskaitas. Personalizuoti kalbų kursai besimokančiajam padeda išmokti tai, ko jam reikia labiausiai. Kursų metu dėstytojai nuolat kontroliuoja mokymosi procesą, ypač daug dėmesio skirdami įgūdžių įtvirtinimui. Puikiai suprasdami, kokia svarbi besimokančiajam yra motyvacija, dėstytojai siekia ugdyti jų pasitikėjimą savimi bei teigiamas nuostatas. Na, o jeigu esate komandos žmogus, tuomet maloniai kviečiame Jus į puikius grupinius užsiėmimus.

 

Įmonėms ar organizacijoms siūlome rinktis kursus skirtus verslui. Paskaitos vyksta LERTMAN mokyklos patalpose, o mokymosi procesas organizuojamas atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

 

Pradėję mokytis LERTMAN kalbų mokykloje Jūs:

  • lavinsite skaitymo, klausymo, rašymo ir kalbėjimo įgūdžius
  • plėsite savo žodyną
  • analizuosite aktualias situacijas ir įvykius norvegų kalba
  • jeigu Jums trūksta laiko, mokytis galėsite ir Skype programa

Jei neturite galimybės pas mus atvykti arba taupote savo brangų laiką, tai – ne bėda! Tiek norvegų tiek švedų kalbos kursai gali būti vykdomi nuotoliniu būdu, SKYPE programa. Tai yra laiko išbandytas, ne mažiau efektyvus bei kiekvienam prieinamas būdas mokytis kalbos!

Norvegų kalba

Švedų kalba 

Jei Jums reikia greito rezultato, intensyvių bei į Jūs orientuotų kursų, siūlome Jums individualius kalbų kursus. Šie kursai, tai – galimybė lavinti kalbos žinias Jums reikalingose srityse. Mokymosi laiką bei trukmę taip pat galite rinktis patys.

Novegų kalba

Švedų kalba

Jei esate komandos žmogus, mėgstate diskusijas bei sveiką konkurenciją – kviečiame Jus jungtis į grupę! Jūsų laukia naujos pažintys, aktyvus kalbos mokymasis bei gera nuotaika.

Norvegų kalba

Švedų kalba

Jei Jūsų planuose – slaugytojo darbas Norvegijoje ar Švedijoje, kviečiame Jus į norvegų bei švedų kalbos kursus orientuotus į medicininę kalbą. Kursų metu Jūs ne tik susipažinsite su medicininiais terminais bei žodynu reikalingu šiam darbui, bet susipažinsite ir diskutuosite apie kultūrinius skirtumus, su kuriais susidursite šio darbo metu.

Norėdami Jums padėti, mes taip pat bendradarbiaujame su Norvegijos įmone AMBIO Helse, kurie prie savo komandos kviečia prisijungti Skandinavijoje galinčius dirbti slaugos darbuotojus!

Planuojate su šeima vykti į Skandinavijos šalis ir norite savo vaikus supažindinti su norvegų ar švedų kalbą? O galbūt Jūs neseniai sugrįžote į gimtinę ir baiminates, kad Jūsų vaikas pamirš įgytus užsienio kalbos įgūdžius? Mes – Jūsų paslaugoms! Siūlome smagias ir aktyvias pamokos su nuotaikingais dėstytojais, kurių metu Jūsų vaikas mokysis užsienio kalbos bei puikiai praleis laiką!
Verčiame bei redaguojame įvairius tekstus, dokumentus. Esant poreikiui galime versti žodžiu.  
//]]>